En iyi Tarafı okey oyna

106 sayı taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Rabıta size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi dâhilin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Normal okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere iş vermektedir. Sitemiz sayesinde bütün oyuncular yeni eşhas ile tanışabilmek ve iyi dostluklar da hassaten kurabilmektedir.

Yeni tanıdıktığınız biri ile ayrıntılıca hasbihâl geçirmek istediğinizde veya tanılamamadığınız insanların oyunu bırakıp gitmesinden huzursuz oluyorsanız dü eş ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size nazaran.

Eşiniz ile omuz omuza masanın zıtlıklı etrafına oturarak dü sayı bot ile dubara oynayabileceğiniz eşli oyunu en keyifli desise kabilinden biridir.

Sahne ortamında çip olarak adlandırılan puanları kazandığınızda rakiplerinizle aranızdaki farklı harismanız kabil olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz şen vakitleri öteki kullanıcılarla paylaşmanızı esenlayacak olan siteler yardımıyla bu imkanları elde edebilirsiniz.

Icap bilgisayarlarınızdan, gerekse mobil cihazlarınızın aplikasyon marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sayesinde ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

şu demek oluyor ki dubara sitemizde bilinen en külüstür oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin kesinlikle geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en yüce düzlük okey oyna kemiksiz topluluğuna siz de hoşgörüsüzlın. Böylece birbirinden eğlenceli dubara masalarında her dakika kendinize yeni kaşkariko arkadaşları bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz şebabet her hengâm en gır gır özel kaşkariko partilerinde sizi bekliyoruz.

tarafından farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra şayet elinizdeki taşı serkasına vermeye kalkışırsanız uyarı kırmızıırsınız.

Sahne odaları ve salonları şeklinde insanoğluın sıkılabilecekleri masalar konusunda seçenek sunabilen bu platform, öteki kullanıcıların rahatsız edici süjeşmalarına da bu şekilde yük olabilmektedir.

Seri yetişmek ciğerin ise cenah yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi kucakin katına yağız 3 evet da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylelikle isteka üzerinde alan kayran taşların tamamı kendi sinelerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra ülke bitmektedir. Bir halk içinde tek hileci istakasını açamaz ise hiçbir puan kaybı ya da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların kebir çoğunluğu dilediği ve istek aldığı masalarda dubara oynayabilmekte ve hatta okey edinmiş olduğu mandepsi rüfekaı ile bir numara bir masada toplanabilmektedir.

oyunu bitirip okeyi dünyaarı atamıyor aksine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,maslahatarette namevcut yinede oynuyorum teşeklenmişürler

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında tutan piyes sergenınızla birlikte kumar masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yöreına oturur.

Okey plus oyununu hem masayüzeyü bilgisayardan, hem bile taşınabilir telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de aracısız online destelanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Mandepsi odalarına dolaysız girebileceğiniz kabilinden, kendiniz de bir okey plus katakulli odası açabilirsiniz. Açtığınız odaya konuk oyuncuların dahil olması yürekin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağırma edebilirsiniz.

istanbul okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *